Brzozowy Zakątek I

Zakończona
Sprzedana

Koncepcja architektoniczna jak i urbanistyczna zaprojektowana jest z myślą spełnienia, najbardziej wyszukanych oczekiwań naszych Klientów. To miejsce dla tych którzy chcą czuć się swobodnie i intymnie w swoich domach i ogrodach.

Osiedle Domów Brzozowy Zakątek to idealne połączenie kameralnych domów wolnostojących, z zespołem luźnej zabudowy jednorodzinnej. Architekturę osiedla cechuje tradycyjna, ponadczasowa forma połączona z otaczającą zielenią. Elewacja domów utrzymana w ciepłych tonacjach, lekko kontrastujący z nią ciemny dach.

Lokalizacja
Osiedle Brzozowy Zakątek zlokalizowane jest w miejscowości Koszyce Małe przy ulicy Brzozowej niespełna 4 km od granicy miasta Tarnowa. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest łatwy dojazd do centrum Tarnowa.
Usytuowanie inwestycji w malowniczej dolinie jak również ekspozycja południowo – zachodnia sprzyjają dużemu nasłonecznieniu i walorom krajobrazowym.
Odległości jakie będą dzieliły przyszłych Mieszkańców naszego osiedla od:
– Przystanek autobusowy – 500 m
– Ośrodek Zdrowia i Apteka – 1,9 km
– Kościół w Koszycach Mały – 2,4 km
– Poczta w Koszycach Wielkich – 2,5 km
– Szkoła Podstawowa, Gimnazjum,
Przedszkole w Zespole Szkół Publicznych
w Koszycach Wielkich – 2,6 km
– Granica miasta Tarnowa – 3,7 km
– Galeria Tarnovia – 5,7 km
– Stadion w Mościcach – 5,8 km
– Basen w Mościcach – 6,4 km,
lub ul. Piłsudskiego – 9 km
– Biuro AWIM – 7,8 km
– Rynek Główny w Tarnowie – 8 km
– Uczelnia PWSZ – 8,5 km
– Szpital im. E. Szczeklika – 9 km
– Galeria Gemini – 10,6 km
– Szpital im. Św. Łukasza – 11,6 km
Standard Techniczny Domu na Osiedlu Brzozowy Zakątek
Konstrukcje
– fundamenty
– ściany zewnętrzne i wewnętrzne – nośne (pustak)
– kominy (spalinowy, dymowy do kominka, wentylacyjne)
– elementy żelbetowe, stropy, wieńce, belki,
– nadproża
– schody
– balkony i taras
– dach dwuspadowy pokryty blachą dachówkową
– ścianki działowe
– stolarka zewnętrzna (okna VEKA, brama garażowa WIŚNIOWSKI , drzwi GERDA)
– tynki i okładziny gipsowo-kartonowe
– izolacje i wylewki
– elewacja
– opaski dookoła budynku
– rynny i rury spustowe

Instalacje
– instalacja elektryczna – bez osprzętu
– instalacja c.o. – bez pieca
– instalacja wod-kan – bez białego montażu

W cenę inwestycji również wliczona jest:
– działka
– projekt
– wykonanie umowy z dostawcami mediów

Powierzchnia Użytkowa domu: 115 m2 + 18,6 m2 (garaż) = 133,6 m2
Powierzchnia działki: 7,91 ar

Budujemy głównie w technologiach tradycyjnych uznając, że sprawdza się ona najlepiej w naszych warunkach klimatycznych. Wprawdzie nie są to najtańsze technologie na rynku, ale uważamy, że warto zainwestować trochę więcej, aby później przez długi czas cieszyć się wysokim komfortem użytkowania.

Doskonałe doświetlenie pomieszczeń oraz funkcjonalny rozkład sprawia, że powierzchnia domu łatwa jest do indywidualnego zaaranżowania. Brzozowy Zakątek to spełnienie marzeń o wygodnym i bezpiecznym życiu, oraz zapewnienie Klientom poczucia satysfakcji i spełnienia marzeń związanych z posiadaniem własnego, idealnego domu, będącego odzwierciedleniem osobowości jego Właścicieli.

Na osiedlu Brzozowy Zakątek, wnętrza domów są zaprojektowane z dużą starannością i troską o komfort życia ich przyszłych mieszkańców. Konstrukcja budynku pozwala na łatwe jego dostosowanie do potrzeb rodziny konkretnego Klienta. Dbamy o to, aby nasze domy miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny.

Chcemy, aby każdy Klient, który się z nami zwiąże, nigdy nie poczuł się zawiedziony. Wiemy, czym jest dom i z jakim trudem Państwo na niego pracujecie. Czujemy się zobowiązani, jako Wasi partnerzy w jego budowie, do zachowania szczególnego wyczucia i realizowania uzgodnionych prac i harmonogramów. Chcemy, aby ten trudny okres, jakim jest budowanie domu zawsze kojarzył się Państwu wyłącznie pozytywnie.

{"slide_to_show":"1","slide_to_scroll":"1","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","speed":"300","arrows":"true","dots":"true","loop":"true","nav_slide_column":5}