Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/awimtarn/domains/awimtarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/awimtarn/domains/awimtarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Inne usługi | Awim

Pośrednictwo kredytowe

Wybór właściwego kredytu hipotecznego to życiowa decyzja. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu optymalnego rozwiązania kredytowego dostosowanego do ich potrzeb i możliwości.

Cechuje nas niezależność – nie jesteśmy związani z żadną grupą bankową, co daje pewność klientom, że dobór ofert kredytowych jest podyktowany wyłącznie atrakcyjnością oferty.

Zarządzanie nieruchomościami

Zajmujemy się kompleksową usługą zarządzania nieruchomościami, w skład której wchodzi zarówno obsługa administracyjna, jak i techniczna. Prowadzimy dokumentacje techniczne, zajmujemy się naprawą i konserwacją budynków, przygotowujemy wnioski dotyczące ubezpieczenia obiektów, a także dbamy o utrzymanie czystości i porządku w obrębie posesji.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Biuro Pośrednictwa AWIM – Nieruchomości działa na rynku nieruchomości od 2009r.

Od 2009r. posiadamy licencję zawodową pośrednika nr 13079.

Zajmujemy się pośrednictwem w zakresie sprzedaży, kupna, wynajmu, najmu wszelkiego rodzaju nieruchomości. W swojej pracy pośrednika zapewniamy pełny profesjonalizm oraz zabezpieczenie strony prawnej transakcji. Kompletujemy w imieniu klientów wszystkie niezbędne dokumenty i dane potrzebne do sfinalizowania transakcji. Zapewniamy obsługę notarialną transakcji, udzielamy naszym klientom informacji z zakresu całości opłat i kosztów transakcji.

Aranżacja i wykańczanie wnętrz

Oferujemy Państwu dodatkową usługę – aranżacja i wykańczanie domów, mieszkań. Służymy radą, doświadczeniem oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta.